Jesteśmy Polską firmą z Bydgoszczy z wieloletnim doświadczeniem.

Ferentino to kolekcja mebli zainspirowana włoskim wzornictwem. Nowoczesna konstrukcja dostosowana do zmieniających się trendów pozwala nam produkować wyposażenie wnętrz które inspiruje i urzeka swym stylem. Do każdej realizacji podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i pasją. Oferujemy bogaty asortyment dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. 
Stelaże produktów gięte są przy użyciu profesjonalnych maszyn, które pozwalają na wykonanie bardzo precyzyjnych gięć. Każdy mebel wykonywany jest pod nadzorem specjalnie do tego przeszkolonych osób, co zdecydowanie przekłada się na jakość każdego z produktów. Nasze wieloletnie doświadczenie w obróbce metali pozwala nam tworzyć wysokiej jakości wyposażenie wnętrz.
Profesjonalna obsługa Klienta i fachowe doradztwo, to cechy które wyróżniają nas na tle konkurencji. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, dobierając ofertę do Waszych potrzeb. Realizujemy zamówienia na terenie Polski oraz za granicą. Wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień pozwala nam odnaleźć się w każdej sytuacji tak aby każde Wasze zamówienie było zrealizowane profesjonalnie.
Ferentino jest częścią BG Technology, firmy produkcyjno-handlowej z Bydgoszczy, która od początku zajmuje się obróbką metali.  Firma ta jest jednym z liderów w kraju jeśli chodzi o gięcie i walcowanie rur i posiada własny  nowoczesny park maszynowy oraz halę produkcyjną. BG Technology sukcesywnie rozwija się również w zakresie produkcji stelaży meblowych wspierając producentów mebli.